ТМ Family Sleep – український бренд, виробник ортопедичних та анатомічних матраців, тонких матраців-топерів та аксесуарів для сну і відпочинку. У колекціях торгової марки Family Sleep представлені моделі, серед яких кожен покупець зможе підібрати відмінний варіант для організації комфортного сну.

Особливості та переваги продукції Family Sleep:

Пінні дихаючі наповнювачі високої щільності, з підвищеною стійкістю до деформацій та продавлювання. Завдяки мікропористій структурі, безпружинні матраци з таким наповнювачем забезпечують рівномірний розподіл ваги тіла людини по всій поверхні спального місця. Моделі Family Sleep створюють оптимальні умови для сну та відпочинку, і вирізняються підвищеним терміном служби.

Найпопулярніші, гіпоалергенні матеріали та ергономічне поєднання наповнювачів. Ретельно підібрана комбінація шарів наповнення в кожної моделі дозволяє максимально точно забезпечити ортопедичний ефект та анатомічно правильне положення хребта під час сну і відпочинку. У виробництві використовуються якісні, сертифіковані матеріали.

Широкий розмірний ряд, а також виготовлення будь-яких нестандартних розмірів і форм. ТМ Family Sleep відрізняється однією з найповніших розмірних сіток матраців і топперів. Наприклад, матраци на диван розміром 125х180 см, 135х180 см, 95х190 см, 135х190 см, 145х190 см та інші - входять в стандартну розмірну сітку виробника. Серед стандартних розмірів в колекціях Family Slee ви знайдете моделі, які підходять на будь-який розмір спального місця.

Асортимент компанії: дитячі та підліткові матраци, тонкі матраци, футони, топпери і матраци для диванів, подушки, наматрацники.