Simpler - це молодий бренд, який впевнено почуває себе на ринку і вже заслужив довіру покупців не тільки на території України, а й за її межами. Виробникові з легкістю вдається поєднувати сучасний стиль і високу якість, застосовуючи унікальні матеріали і рішення нового покоління.

Багатий виробничий досвід і сміливі інноваційні ідеї дозволяють компанії створювати кращу продукцію для вашого комфорту і затишку за доступною ціною.

Simpler – це:

Якість. Фахівці бренду ретельно контролюють кожен етап виготовлення та упаковки продукції, а сучасні технології дозволяють збільшити темпи виробництва.

Надійність. Simpler використовує тільки кращі матеріали і підбирає унікальні поєднання наповнювачів. Кожен продукт має сертифікати стандарту ISO, ГОСТ і ДСТУ.

Орієнтація на клієнта. Експерти компанії чітко розуміють важливість комфортного сну і відпочинку. Проектувальники і дизайнери тонко відчувають побажання кожного клієнта, враховують кожну деталь і, використовуючи свій багаторічний досвід, створюють максимально комфортний і функціональний продукт.